PARAGAN

O firme

Paragan s.r.o. je výrobca prívesov, nadstavieb a prepravníkov na kone pre Českú republiku a Európu s tradíciou 20 rokov. Našou prioritou je nielen udržanie súčasnej pozície medzi významnými výrobcami v ČR a v zahraničí, ale predovšetkým ďalší rozvoj firmy čo dokazuje otvorenie výrobnej pobočky v Nitre, SK.

 

Využívanie moderných technológií, inovácie výrobného sortimentu, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov sú súčasťou nášho know-how.


Výrobný program v Českej republike
Náš výrobný program tvorí valníkové nadstavby, skriňové nadstavby, pekárenské nadstavby, prepravníky nápojov, chladiarenské a mraziarenské nadstavby, odťahové a sklápacie nadstavby, nadstavby pre sanitky, prepravníky pre kone, predajné stánky, súpravy a prívesy, prívesy od 300 do 18 000 kg. Prívesy pre štvorkolky, pojazdné servisné a dielenské vozy pre motošport, prepravníky pre závodné autá, formule a motocykle.

 

Výrobný program na Slovensku
Výroba a servis nadstavieb na všetky značky úžitkových vozidiel všetkých hmotnostných kategórií. Produktová rada: valníky, skriňové nadstavby, odathové a sklápacie nadstavby, špeciálne nadstavby, súpravy s prívesom. Výroba a servis prepravníkov pre 2-8 koní a špeciálne prepravníky pre 15 koní


Kvalita výrobkov a služieb
Disponujeme skúseným konstruktérským, výrobným, obchodným a servisným tímom, zostaveným z profesionálne vyškolených zamestnancov. Neustále zdokonaľujeme technologické postupy výroby, vyvíjame nové a vylepšujeme súčasnej výrobky. Všetky výrobky podliehajú výstupnej kontrole a záruke.

Kvalita je naša priorita ako vo výrobnom procese tak v individuálnom prístupe k zákazníkovi a službách. Náš obchodný a servisný tím je veľmi otvorený a ústretový k želaniam zákazníka. Pružne reaguje na dopyt a spoľahlivo realizuje zákazky.
 


Náš slogan
... všetky cesty vedú k nám ... vyjadruje našu solídnosť a lojalitu k zákazníkom, prestíž v kvalite výrobkov a služieb, pozvanie pre nových zákazníkov a uistenie tých súčasných, že firma paragan si veľmi váži Vašu náklonnosti a urobí všetko potrebné vyhovieť Vaším prianiam.


 Napíšte nám ...

Meno:

* Telefon:

 * Email:

* Text:

     * povinné

Kategórie

Kontakt

Tel.: + 421 / 37 692 68 96
+ 421 / 910 911 311

Mail: info@paragan.sk

 

Paragan.cz