Vodiči vedia. Špeciálne nadstavby pre profesionálov.
Paragan SK s.r.o. Paragan Modely
Paragan Models Nadstavby Paragan vo váhovej kategórii od 3,5t do 26t
Řidiči znají rozdíl.
Speciální dodávky na míru.
Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru.
Logo RenaultLogo OpelLogo FiatLogo PeugeotLogo CitroenLogo Ford Konfigurátor

Skriňové nadstavby Vyberte to najlepšie pre Váše podnikanie

Detail

Jeden z najčastejšie dodávaných typov skriňových nadstavieb vyznačujúcich sa veľmi nízkou hmotnosťou a vysokou odolnosťou. Nadstavba poskytuje výrazne lepšiu bezpečnosť prepravovaného nákladu (nie len voči klimatickým podmienkam) ako je tomu u valníkových plachtových nadstavieb. Nadstavba je určená pre celú radu podvozkov vo váhovej kategóriiod 3,5t do 26t.

Detail

Plywoodový typ nadstavieb sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou proti poškodeniu a je zhotovený z celoplošných preglejkových panelov s obojstrannou lamináciou. Panely sú hygienicky nezávadné. Pre vyššiu váhu nadstavby je využívaná u vozidiel o celkovej hmotnosti od 5t do 26t. Najčastejší prevoz tovaru prebieha v transportných klietkach alebo vozíkoch.

Detail

Izotermický typ nadstavieb je zhotovený z kvalitných celoplošných polyuretánových panelov s obojstrannou lamináciou v hrúbke 20-50 mm, podľa požadovaného tepelného odporu smerom k prepravovanému tovaru. Panely sú hygienicky nezávadné s potravinárskym atestom. Nadstavbu je možné osadiť na všetky váhové kategórie vozidiel.

Detail

Pekárenská skriňová nadstavba je určená na celodenný rozvoz potravín. Jej funkčnosť zaisťuje systém viac párov bočných dverí , ktoré zjednodušujú nakládku a vykládku pečiva v priebehu celého dňa. Nadstavba je tvorená celoplošnými polyuretánovými panelmi s obojstrannou lamináciou. Panely sú hygienicky nezávadné s potravinárskym atestom. Nadstavba sa najčastejšie osadzuje na vozidlách hmotnostných kategórii od 3,5t do 6t.

Máte otázku alebo záujem? Kontaktujte nás